Home

banner PL

Naše smečka PL

Krmiva jsme začali vyrábět před více než 20 lety v Helvíkovicích. Nejdříve jako firma Fitmin, s lokální produkcí krmiv pro hospodářská zvířata. Později už jako Dibaq, nadnárodní dodavatel zvířecích krmiv.

Dnes v malebných prostorách bývalého statku najdete firmu, která zaměstnává na 160 lidí a krmiva vyváží do celé Evropy, Vietnamu i na Blízký východ. I tak ale nejsme žádný korporát. Mezi sebou se známe a jeden na druhého denodenně spoléháme. 

Věříme, že zvířata mají duši a cítí lásku, proto jsme hrdí na to, že můžeme dělat jejich životy lepší. Dnes a denně se přesvědčujeme o tom, že má naše práce smysl: zvířata si krmivo vychutnávají ve skvělé kondici! To nás motivuje sledovat nové trendy ve výživě a být stále lepší.

Co děláme PL

Vyrábíme krmiva, pochoutky a výživové doplňky pro domácí a hospodářská zvířata. Pod rukama nám vznikají dobroty značek Fitmin, thePet+ a celé řady soukromých značek. O své zákazníky se staráme od nápadu po radu: krmiva vyvíjíme, vyrábíme, distribuujeme a radíme jim, jak na výživu. Pracujeme poctivě, tak, aby zvířatům krmivo chutnalo i prospívalo. 

Jako první v Česku jsme zavedli technologii přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv. Používáme strojově vykostěné maso vysoké kvality. Čerstvé maso do granulí zpracováváme přímo bez zbytečných tepelných úprav a proto zůstávají živiny v našich krmivech zachovány ve špičkové kvalitě. Díky tomu naše krmiva chutnají i velmi vybíravým zvířatům.

Fitmin

Fitmin je naše rodinné stříbro. Tradiční značka, která má v sortimentu krmiva, výživové doplňky a přírodní pochoutky pro psy, kočky a koně. Jde o jednu z prvních značek v Evropě, která začala při výrobě granulí pro zvířata využívat čerstvé maso s původní vlhkostí 70 %. Značku si oblíbili zákazníci nejen v Česku, ale i v celé řadě dalších evropských zemí, v Rusku, na Blízkém východě nebo třeba ve Vietnamu.

www.fitmin.cz

thePet+

thePet+ je mladá značka superprémiových produktů, která vyznává moderní přístup k výživě domácích mazlíčků. Jejím posláním je podpora zdraví zvířat. Všechny výrobky thePet+ jsou obohaceny o tzv. funkční složky. Jde o látky, které pozitivně ovlivňují zdravotní stav zvířat. Portfolio zahrnuje holistická krmiva a funkční pochoutky pro psy a kočky. Vše extra chutné, v superprémiové kvalitě a z nejlepších surovin.

www.thepetplus.cz

Vaše značka

Pod našima rukama mohou vznikat i výrobky pro vaši značku. Nejprve přijdeme na řešení, které vám sedne. Výrobky v kvalitě premium i superpremium pak budou přicházet na svět v úzké spolupráci s našimi specialisty. A to až do té chvíle, než bude výrobek nachystaný do prodejního regálu.

Chcete, aby si zákazníci na vaší značce smlsli? Dejte nám vědět, spolu zařídíme, aby se olizovali až za ušima.  
Ozvěte se manažerovi distribuční sítě: Tomáš Janota, +420 777 552 786, janota@dibaq.cz.

DITECH CZ s.r.o.

Ditech CZ je tradiční výrobce zařízení pro krmivářský průmysl. Zabývá se také konstrukcemi a výrobou jednoúčelových strojů. Firma dokáže realizovat jakýkoli požadavek zákazníka – od nejmenších dílčích zakázek až po dodání technologických celků, tzv. „na klíč“. Ditech zajišťuje nepřetržitý servis na veškerá zařízení, která jsou do naší společnosti dodávána.

www.ditech.cz

CHORELLA CENTRUM s.r.o.

Chlorella centrum distribuuje a prodává zelenou sladkovodní řasu chlorellu a produkty s jejím obsahem (tablety, kosmetické přípravky, extrakt). Společnost současně provozuje vlastní prodejnu se zdravou výživou v Kostelci nad Orlicí a také e-shop www.zdravavyzivakostelec.cz.

www.chlorellacentrum.cz

Naše místečko PL

Odkud jsme

Sídlíme v citlivě zrenovovaném prostředí bývalého statku zasazeného do malebné krajiny podhůří Orlických hor. Pracujeme na místě, kde se pojí příroda s inovací, tradice s moderními technologiemi. Každý den si užíváme pohledu na pasoucí se stádo ovcí, dovádějící psy z vlastní chovatelské stanice, a tak se učíme respektu k okolní krajině.

Hodnoty, na které slyšíme PL

Partnerství

Partnerství

Ceníme si dlouhodobých vztahů, postavených na rovnocennosti, ochotě a vzájemné důvěře.

Radost

Radost

Děláme práci, která nás baví, s lidmi, které máme rádi.

Angažovanost

Angažovanost

Pro naplnění společného cíle jsme ochotni dělat více, než musíme.

Smysluplnost

Smysluplnost

Práce, která nám dává smysl, nás naplňuje.

Efektivita

Efektivita

Děláme věci tak, aby přinášely co největší efekt.

Pomocné packy PL

ZŠ Žamberk 28. října
Za účelem podpory zájmu o vědu a rozvoje talentů na naší ZŠ v Žamberku jsme se v uplynulém období věnovali tvorbě žákovských vědeckých a technických projektů. I díky finanční podpoře firmy Dibaq získali naši žáci se svou prací dvakrát hlavní cenu v soutěži Festival vědy a techniky pro děti a mládež v Pardubickém kraji. Sponzorství takovýchto aktivit napomáhá naplňovat dlouhodobý program našeho kraje, zvýšit zájem dětí o technické a přírodovědní obory. Mgr. Jiří Hovorka, učitel fyziky a technických předmětů, ZŠ Žamberk 28. října
Sdružení Neratov
Se sdružením Neratov, které vytváří podmínky pro plnohodnotný život zdravotně postižených a potřebných spoluobčanů, úzce spolupracujeme od roku 2018. Podpořili jsme rozšíření ukázkové expozice drobného chovatelství, umístěné v sadu Smíření. Spolupráci prezentujeme na větších akcích a neratovští se účastní různých společenských akcích Dibaqu. Jiří Herynek, Neratov
Firma Dibaq s naší ZŠ spolupracuje již řadu let a umožňuje dětem využívat možnosti canisterapie. Do školy k nám jezdí canisterapeutka Lucka Šafářová, která už dobře zná jednotlivé děti a vždy připraví terapii tak, aby každé dítě mohlo podle svých individuálních možností rozvíjet jemnou a hrubou motoriku, rozumové dovednosti, emoce a vztah k pejskům.
Mgr. Lucie Podzemná
speciální pedagog, ZŠ Neratov

Co nového na stopě PL

Co nového na stopě PL

Ozvěte se PL

Ozvěte se PL

Dibaq a.s.

Helvíkovice 90, 564 01 Žamberk

+420 460 000 180, +420 465 676 080,
+420 465 613 267

IČ: 25286366, DIČ: CZ25286366

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl B., vložka 1770

Výživářští specialisté PL

Výživařský specialista pro koně:
Ing. Jan Novák
+420 608 552 210
Výživařský specialista pro petfood:
Ing. Adéla Palacká
+420 773 796 522
Konzultant pro výživu hospodářských zvířat:
Ing. Jaromír Novák, CSc
+420 608 552 212
Externí poradce pro výživu psů:
Ing. Radko Loučka, CSc
+420 603 535 683

Obchodní zástupci PL

Region Čechy - východ
Šárka Cabicarová
+420 777 552 261

 

Kateřina Buchmüllerová
+420 773 796 510

 

David Krejsa
+420 608 552 233
Region Čechy - západ
Jiří Spilka
+420 775 552 452

 

Lucie Beranová
+420 777 552 864
Region Morava
Oldřich Smažil
+420 777 552 391

 

Karel Hejzlar
+420 777 552 235

 

Lenka Velebilová
+420 777 552 242
Region Slovensko - Dibaq SK s.r.o.
Miloš Beláň
+421 905 899 344

 

Rastislav Bartko
+421 915 850 009
Manažer distribuční sítě
Tomáš Janota
+420 777 552 786