Aktuality

29.11.2021
Tématem zimního vydání Libového plátku je RADOST, další důležitá hodnota společnosti Dibaq. Rozhovor s neratovským panem farářem Josefem Suchárem je plný radosti a zklidnění a pro adventní čas je tedy jako stvořený. Také se můžete podívat, co všechno se v Dibaqu na podzim událo. A že toho nebylo málo!
20.7.2021
Druhé vydání Libového plátku je zaměřeno na partnerství, které je jednou ze stěžejních hodnot společnosti Dibaq. Přinášíme v něm inspirativní rozhovor se Zuzanou Vránovou, která efektivně pomáhá lidem v nouzi, další díl seriálu o vzniku granule a také třeba tipy na výlety v okolí.
14.4.2021
První vydání Libového plátku přináší rozhovor s matadorem společnosti Lubomírem Holkou, informace o novinkách ve společnosti i v sortimentu a 1. část seriálu o vzniku granule a mnoho dalších informací.
18.3.2020
Ve společnosti Dibaq a.s. jsme přijali celou řadu preventivních opatření, která mají jediný jasný cíl: minimalizovat riziko nákazy koronavirem pro naše zaměstnance a zároveň v maximální možné míře zajistit dostupnost námi dodávaného zboží.