Další zlatá pro thePet+

Naše krmiva a pochoutky značky thePet+ získaly další zlatou medaili od spotřebitelů, tentokrát opět v Polsku. Děkujeme!

Po loňském vítězství v české soutěži Volba spotřebitelů a získání titulu „Nejlepší krmivo pro kočky“ si v letošním roce česká značka krmiv a pochoutek pro psy a kočky thePet+ připsala dva další úspěchy u našich sousedů v Polsku.

Tím prvním bylo získání ocenění v rámci průzkumu „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów®“, jehož výsledky byly vyhlášeny v lednu letošního roku. Reprezentativní vzorek 1 000 respondentů, spotřebitelů, vybíral nejlepší produkty a značka thePet+ si v rámci kategorie Výrobky pro zvířata vybojovala zlatou medaili.

Druhým úspěchem bylo získání ocenění v rámci průzkumu „Perly rynku“, což je celostátní nezávislé hlasování maloobchodníků. Cílem průzkumu je udělit ocenění nejlepším produktovým novinkám v nejdůležitějších kategoriích. Původně byli laureáti vybíráni na základě hlasování vlastníků a zaměstnanců prodejen potravin a lékáren, od roku 2016 vybírají nejlepší novinky porotci ze zástupců nejvýznamnějších potravinových řetězců na trhu. V rámci průzkumu „Perly rynku“ získala česká značka thePet+ tituly „Zlatá Perla“ v kategorii Krmiva pro zvířata a Pochoutky pro zvířata.